Життя-мов спалах

2017-02-25

18 лютого 2017 року минуло два роки, як у госпіталі від отриманих поранень помер наш односельчанин Белима Микола Григорович. Він був сержантом 40-го окремого мотопіхотного батальйону 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

9 травня 2015 року на фасаді нашої школи за сприяння депутата Верховної ради Сергія Рудика, Миколі відкрито меморіальну дошку. В його честь названа вулиця нашого села, на якій встановлена анотаційна дошка.

Тож у нашій школі 17 лютого проведено захід - реквієм «Життя- мов спалах». Тут були присутні учні та працівники школи, мама та брат загиблого Белими Миколи, наші односельчани, учасники АТО на сході України: Бражник Роман, Тимошенко Олександр, Гамала Станіслав та Саєнко Юрій.

Наша школа також намагається всіляко допомагати військовим. Ми співпрацюємо з волонтерами - Людмилою Турган з «Громадського блок-посту» м.Черкас, Олександром Махном з «Енергоатома» м. Києва та Ростиславом Польовим з м.Кривий ріг. Ми проводили безліч свят, ярмарки, виручені кошти з яких передавали волонтерам з «Громадського блок-посту». А ті в свою чергу закупляли необхідні матеріали для захисників в зоні АТО. Також ми зібрали тонну овочів для сухих борщів, сплели і передали маскувальну сітку. Учні нашої школи морально підтримують наших солдат, передаючи їм листи, малюнки. Зібрані і передані були теплі речі і солодощі.

Всі вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні – людей, які загинули під час Революції гідності на Майдані Незалежності, Миколи Белими та загиблих воїнів, які захищали нашу землю від ворога, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки. Це велика кривава рана, яка залишиться назавжди в нашій пам’яті, в історії України.

/Files/images/SAM_2830.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi